Büyükşehir kafeleri bayramın gözdesi oldu

Büyükşehir kafeleri bayramın gözdesi oldu

MERSİN İZ HABER

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in göreve gelmesiyle birlikte kent vizyonunu daha ileri taşıyan Mersin Büyükşehir Belediyesi Deniz Kızı Turizm A.Ş. bünyesinde merkez sahile kazandırmış olduğu 3’ü mobil olmak üzere 17 adet kafe ile, Ramazan Bayramı’nda vatandaşların uğrak noktası oldu.
Hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerinde seyretmesiyle birlikte Ramazan Bayramı’nın tadını çıkarmak isteyen çok sayıda Mersinli sahile akın etti. Şehir dışından binlerce kişinin de ziyaret ettiği kentte, çocuklu aileler günü sahilde oyun oynayıp yürüyüş yaparak değerlendirirken, bazı vatandaşlar arkadaşlarıyla birlikte Büyükşehir’in kafelerini tercih etti. Birbirinden zengin yiyecek ve içecek seçeneklerinin olmasının yanı sıra hem hesaplı ve bütçe dostu olması hem de geniş hizmet kalitesi dolayısıyla vatandaşlardan tam not alan kafeler, bayramda da Mersinlilerin büyük ilgilisini çekti.

“MİSAFİRLERİMİZİN MUTLU AYRILMASI İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Deniz Kızı Turizm A.Ş. bünyesinde hizmet veren Tribün Kafe’nin Müdür Yardımcısı Sinan Çopur, hem hesaplı hem de kaliteli hizmet verilmesinden dolayı Mersinlilerin Büyükşehir’in kafelerini tercih ettiğini ifade etti. Tüm personelin güler yüzle hizmet ettiğini kaydeden Çopur, “Misafirlerimizi buradan mutlu gönderiyoruz. Büyükşehir Belediyesi’nin sahil boyunca birbirinden farklı kafe hizmeti var. Kimisi kahvaltı kimisi balık kimisi maç hizmeti sunuyor. Yoğunluğumuz çok güzel gidiyor. Buraya gelen misafirlerimizin mutlu ayrılmasını seviyoruz ve herkesi bekliyoruz” ifadelerini kullandı.