Seçer : “15 Mayıs’tan sonra AKP’li belediyeler rahat olsun"

Seçer : “15 Mayıs’tan sonra AKP’li belediyeler rahat olsun

MERSİN İZ HABER

CHP'li Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İskenderun’daki açılışta CHP'li belediyeleri hedef alan sözlerine sosyal medya hesabından cevap verdi. Seçer, “15 Mayıs’tan sonra AKP'li belediyeler rahat olsun" dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İskenderun'da sarf ettiği "Burası CHP’li demedik. Biz ne dedik, ‘Bunlar da bizim vatanımız, bunlar da bizim vatandaşımız’ dedik” yönündeki açıklamasına ve CHP’li belediyelerin deprem bölgesine yardım etmediği iddiasına Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer tepki gösterdi. Seçer, “15 Mayıs’tan sonra AKP'li belediyeler rahat olsun" dedi.
Başkan Seçer sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Görev süremizin 4 yılı bitti. Gaziantep, Bursa, Kocaeli, Konya, Kayseri, Erzurum gibi diğer büyükşehir belediyeleri rahat olsun… 15 Mayıs’tan sonra bizim 4 yıldır yaşadığımız ayrımcılığı, hor görülmeyi, engelleri yaşamayacaklar. Çünkü belediyeler devletin bir parçasıdır ve millete hizmet ederler. Adil, huzurlu, hizmet dolu nice yıllara inşallah" diyerek Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözlerine gönderme yaptı.